Ολοκλήρωση εγγραφών των μαθητών στο Λύκειο Σπερχειάδας για το νέο σχολ. έτος 2021-22

Προκειμένου να ολοκληρωθεί η διαδικασία εγγραφής των μαθητών στο Λύκειο, μετά την κατανομή τους στα σχολεία της Δ/θμιας Εκπ/σης μέσω του ηλεκτρονικού συστήματος e-eggrafes, θα πρέπει οι γονείς/κηδεμόνες να προσέλθουν στο Λύκειο και να καταθέσουν τα παρακάτω δικαιολογητικά:

2) Υπεύθυνη Δήλωση - Αίτηση εγγραφής (συμπληρώνεται στο Λύκειο ή την κατεβάζετε από εδώ)

3) Φωτοτυπία της αστυνομικής ταυτότητας του μαθητή/μαθήτριας

Οι γονείς/κηδεμόνες να προσέλθουν για την κατάθεση των δικαιολογητικών έως την έναρξη των μαθημάτων.