Πρόγραμμα και τμήματα παρουσίας μαθητών της Α' και Β' τάξης του Λυκείου από Δευ 18/5/20 (έναρξη μαθημάτων)

Ξεκινούν και πάλι από Δευτέρα 18/5/2020, μετά την αναστολή λειτουργίας του σχολείου, τα μαθήματα των τάξεων Α' και Β' του Λυκείου μας. Σύμφωνα με τις οδηγίες του Υπουργείου Παιδείας, τα τμήματα θα χωριστούν στην μέση, έτσι ώστε σε κάθε αίθουσα να βρίσκονται το πολύ 15 μαθητές. Οι ομάδες των μαθητών θα προσέρχονται για μάθημα στο σχολείο εκ' περιτροπής.

Σύμφωνα, λοιπόν, με τα παραπάνω, δημιουργούνται δυο ομάδες μαθητών, ανά τάξη.

1) Η Α' τάξη χωρίζεται στις ομάδες Α1 και Α2.

Η ομάδα Α1 αποτελείται από τους μαθητές (αλφαβητικά) από ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ. μέχρι και ΜΠΕΡΝΤΟΥΦΙ Π.

Η ομάδα Α2 αποτελείται από τους μαθητές (αλφαβητικά) από ΟΥΚΑ Ι. μέχρι και ΧΙΛΑΗ Χ.

2) Η Β' τάξη χωρίζεται στις ομάδες Β1 και Β2.

Η ομάδα Β1 αποτελείται από τους μαθητές (αλφαβητικά) από ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ. μέχρι και ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΝΗ Λ.

Η ομάδα Β2 αποτελείται από τους μαθητές (αλφαβητικά) από ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ Ε. μέχρι και ΣΤΡΙΦΤΟΥ Π.

3) Πρόγραμμα παρουσίας στο σχολείο:

Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή: Α1 & Β1

Τρίτη - Πέμπτη: Α2 & Β2

(την επόμενη εβδομάδα πραγματοποιείται εναλλαγή των ημερών μεταξύ των ομάδων)